| sweetys a întrebat:

De ceva timp caut o poza, am avut-o in trecut prin calculator dar nu o mai gasesc. Poza e din Naruto Shippuuden. In poza apare Naruto cu Hinata, Sakura cu Sasuke, Ino cu Gaara, Ten Ten cu Nenji, si inca cateva cupluri, stau in forma de cerc tinandu-si partenerii in brate si sunt imbracati doar in lenjerie intima. Daca cineva o are sa-mi lase un mesaj( ii voi de mail-ul meu), sau sitie unde sa gasesc poza sa lase link-ul. FUNDA

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Unde ai avut-o? In ce partitie? In ce format?
poti folosi asta:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Jos video thumbs up

| sweetys explică (pentru stlucian):

Multumesc! Dar din cate am inteles din tutorial programul gaseste documentele sterse recent, iar calculatorul meu a fost si formatat intre timp, si poza nu o mai am de apr. un an.