| Alexandra_2056 a întrebat:

Ce ati face daca ati castiga la loto marele premiu?happy

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As fi super incantat. Probabil pentru momentan mi-as cumpara un teren si mi-as face o casa gen Mansion asa cum imi place mie. In rest as trai cam la fel ca si acum. Si as calatori in locurile la care am visat zi de zi.

| Rukhsandra a răspuns:

Ce n-as face day dreaming...
Mi-as lua o vacanta sau as pleca intr-o croaziera, mi-as cumpara o casa noua, o masina si as investi in ceva
Dar vise... sad

| Luori a răspuns:

O parte as dona, o parte mi-as ajuta familia, cu o parte imi construiesc un viitor si o parte pastrez. Ai zis ca premiul este mare, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Ad3lyna_8426 a răspuns:

In primul rand as inebuni de fericire, si as parge tot ce imi sta in cale, ca sa cumpar altele mai frumoase. ex:leptopullaughing
1)As merge in vacanta pe o insula misto, si as sta acolo toata vacanta.
2)Mi-as lua de imbracat.
3)Mi-as cumpara muulta pizza,(imi este pofta).
4)Mi-as lua o vila.
5)As face tot ce-mi trece prin cap!

| nadyuca a răspuns:

Ceea ce visez de mult timp:sa vizitez Dysneylandul. In general sa calatoresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LotoXP - site dedicat jucatorilor de loto; aici gasiti generator de variante bazat pe filtre setabile, statistici, forum

| Tigro a răspuns:

Mi-as cumpara o casa in California. happy