| anonim_4396 a întrebat:

Ce-ai face daca ai castiga marele premiu la loto?

Răspuns Câştigător
| mihaela_5389 a răspuns:

Asi ajuta oamenii, care are nevoie de ajutorhappy! in viata trebuie sa ajuti si tu pe alti, asa este omeneschappy! te pupiq!:*

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pfff the hangover... m'aş trezi cu un tigru în baie si cu un copil în dulap

| claudiea79 a răspuns:

Daca as cistiga la loto as cumpara o garsoniera. mi-as marita. as cumpar haine. ce mai ramine as pune in banca.

| Fifylici a răspuns:

Pai marele premiu in ce suma consta?
daca zici tu ca e mare pai cu siguranta o parte i-as pune in banca si cu cealalta parte as merge intr-un loc strain unde nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni
tu ce ai face?

| emy a răspuns:

Foarte multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As cumpara Universitatea Craiova(bine, as negocia.) laughing.