Va place Michael Jackson chiar si dupa ce a murit?

26 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Da imi placehappy

| DiDi a răspuns:

Desigur!
El a fost si va fi intotdeauna un rege, iar melodiile lui vor trai in sufletul nostru, indiferent daca mai e, sau nu in viata.

Dupa cum bine spune si una dintre melodiile lui:
" You are not alone
I am here with you
Though we're far apart
You're always in my heart
You are not alone. "

Nu va fi singur niciodata.happy

Răspuns utilizator avertizat
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da.Imi place si Elvis, chiar daca a murit si el, imi place si The Beatles, chiar daca nu mai sunt...etc.Toti murim o data si o data, dar dupa unii ramane ceva, care nu este afectat de timp. Geniul!

| Annitu a răspuns:

Evidentbatting eyelashes

| Mary Marry a răspuns:

Da, il ador! is my little angel!

| Ecaterina a răspuns:

E nemuritor prin tot ceea ce a facut si niciodata praful uitarii nu se va asterne peste numele sau, E un mare om:X

| Raiden a răspuns:

Mai ales!
De coniurationem Catilinae.:*

| StaceyG a răspuns:

Nu mi-a placut niciodata de ce las placea acum.Are cateva piese faine dar mie du imi place de loc.

| moodyblues a răspuns:

@thealchemist:esti printre singurii care gandesc aici

| Alee_6805 a răspuns:

Logic. L-am iubit, il iubesc si il voi iubi.

| danutza45 a răspuns:

Da... imi plac unele melodii happy

| Nu conteaza a răspuns:

Nu'l ascultam inainte sa moara
dupa ce a murit am ascultat o saptamana ce se dadea la tv
si mi 'a ramas in gat
are niste melodii foarte frumoase dar le'am ascultat pana am dat pe afarahee hee
am ajuns sa schimb programu' rolling eyes aceleasi melodii mereu si in aceeasi ordine
nu am nimic cu mj, a fost un mare om, dar monotonia... dauneaza big grin

| Visatoarea a răspuns:

Logic. melodiile lui se vor asculta si peste sute de ani! cel putin asa cred.

| brunetteee a răspuns:

Nu ca nu m'i-a placut niciodata happy

| gloria a răspuns:

Mie imi placea Michael dinainte sa moara! acum imagineaza-ti ca orice fan sunt trista si imi place mai mult sad

| thealchemist a răspuns:

Nu-i pasa nimanui ca era pedofil si imbata copiii sub pretextul ca vinul e singele lui Isus?

| thealchemist a răspuns:

Sau ca nu avea nas, ca si-a schimbat culoarea pielii, nu deranjeaza pe nimeni? eu cind l-am vazut aparind la judecata (pentru pedofilie, din nou, cum e posibil sa aiba atitia fani printre copii si adolescenti?) in pijama am crezut ca nimeni nu-i va mai da nici o atentie vreodata.

| Meluma a răspuns:

Inainte de a muri nici nu am prea auzit de el! Ei bine, totusi, am numai 12 ani... Dar, dupa ce a murit, am ascultat niste melodii si mi sunt geniale! happy Un adevarat rege al muzicii pop. kiss

| crissuliki a răspuns:

Normal ca dsunt fan mj de la 4 ani. acum am 10

| superpissy40 a răspuns:

Da! 100%!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înainte să moară, nu prea se mai auzea de el.Acum,după ce a murit, toţi s-au trezit că sunt fani, ca ce frumos cânta, ce păcat că a murit etc. Mie nu mi-a plăcut şi nici nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, LOGIC! eu stiam cine este Michael Jackson inca de la 3 ani, pentru ca parintii mei miau aratat tot felul de videoclipuri cu el, etc.mai bine zis MJ este primlul artist de care am stiut si care mia placut.chair daca stiam cine este nu ma prea omoram dar nici ca nu imi placea.anul trecut in aprilie mama mia cumparat revista BRAVO si Mike era pe coperta.era vorba despre revenirea lui.atunci imediat am zos ca mi-ar placea sa-l vad in relitate deuarece mama fusese la concertul din 92 si a spus ca nu a mai vazut niciodata asa un concert.totul frumos pana cand am auzit despre moartea lui.imi aduc aminte abia ma tresisem si imi faceam patul, imediat dupa ce am terminat vine mama la mine si spune mai mult in lacrimi ca MJ a murit. pur si simplu am cazut pe pat si dintr-o data mi-a venit sa dau pe MTV iar acolo cum era de asteptat se vorbea despre asta.am inceput sa plang si sa spun ca nu este adevarat chiar daca nu eram fan, dar din acea zi Michael este idolul meu, il iubesc enorm de mult.si mai ales ca ma regasesc extrem de mult in melodiile lui, mai ales in Childhood. pot spune ca il inteleg perfect pentru tot ce a facut, mi se pare ca semenam mult eu cu el. dar cel mai important este faptul ca de cand am murit am luat viata cu o alta perspectiva a vietii. I LOVE YOU MJ, I LOVE YOU FOREVER!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa

| AnIsOaRa_5434 a răspuns:

NU imi-a placut nici inainte. Canta fain da...