| OanaPRO a întrebat:

De curand o sa fac un picnic la un foisor care are un parc si vreau sa facem multe activitati de exemplu am ales sa facem puzzle sa ne jucam cu mingea sa sarim coarda...Dar mai vreau cateva activitati...MULTUMESC!

1 răspuns:
| Kaℓi a răspuns:

"De curand" = nu prea demult, cu ceva timp inainte. Dar oricum, in trecut :) "De curand o sa fac ceva" suna ca naiba.
Puteti gati impreuna ceva simplu, o salata de fructe de exemplu. Puteti culege flori de camp si sa faceti din ele coronite, bratari. Daca e o apa in apropiere si e foarte cald, va puteti juca cu apa. Puteti culege pietre si construi ceva ca Grab http://gravityglue.com/
Nu stati prea mult in soare si aveti grija sa va hidratati. Distractie placuta!