| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

In curand voi implini 12 ani.
stau intr-o casa destul de mare(3 etaje) asa ca imi fac ziua acasa pentru ca colegilor mei le place foarte mult (mai ales mansardarolling on the floor))) ), dar nu stiu cum sa organizez, adica ce sa facem, ce sa jucam...eu am niste idei de activitati dar mai vreau sfaturi
merci mult!

1 răspuns:
| cryssbby a răspuns:

Nu ti-ai mentionat sexul (f sau b) daca esti fata presupun k o sa inviti in marea parte fete... poti aduce reviste sau poti face un cos cu biletele si dti cu sticla o sa vezi eu deja am 12 ani... daca vrei mai multe idei dai add la sweet_candy_mady