| Ang3l_2482 a întrebat:

De curiozitate pana la urma in club penguin poti sa fii membru fara sa dai bani? cine stie sa ma contacteze pe id: black_angel_dark2010

Răspuns Câştigător
| rockaholic a răspuns:

Nu poti.

4 răspunsuri:
| cevazacelamineintorace a răspuns:

Din pacate nu se poate fara bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate ca eu am incercat si nu ma lasat imi zicia ca trebuie sa dau bani si e cAM sCuMp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate ca eu am incercat si nu m-a lasat imi zicia ca trebuie sa dau bani si e cAM sCuMp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate ca eu am incercat si nu ma lasat imi zicia ca trebuie sa dau bani si e cAM sCuMp