| robb5 a întrebat:

Stie cineva o modalitate de a fi membru pe Club Penguin fara a plati? Am gasit pe internet modalitati dar nici una nu functioneaza. Daca stie cineva o modalitate si nu o poate spune aici sa ma contacteze la id-ul : robert_ploscaru2000. Daca modalitatea functioneaza dau fundita.

4 răspunsuri:
| ItzRivenGod a răspuns:

Intra pe www.miniclip.com si fa-ti cont gratis acolo si uitate la termeni si conditii si o sa vezi o chestie free membership si apoi intra la pag multiplayer si fate membru in orice fel da cei de la miniclip vor plati

| HappyMeg a răspuns (pentru ItzRivenGod):

Mie nu imi merge

| alexandraaaaa a răspuns:

Nu trebuie sa dai bani... da pe site. log out...

| danielb a răspuns:

Da eu
am jucat fara a plati
pe siteul http://www.clubpenguin.com/