| curlyhair a întrebat:

De fiecare data cand a doua zi este ceva important, seara, inainte de acea zi nu pot sa dorm.Cum pot sa adorm?[si asta este un dintre acele serilaughing]FUndaa!

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Poi, gandeste-te la ceva frumos big grin
Spre exemplu un baiat se gandeste la : Masini, fete frumoase si alte chesti baietesti tongue (fiecare cu ce are mai drag) Tu poti sa te gandesti la niste pantofi superbi sau mai stiu eu ce... Bafta, Funda?

1 răspuns:
| danielaxyz a răspuns:

Ia ceva de liniste, un ceai de tei sau picaturi de valeriana