| Ƙιттʏ a întrebat:

De fiecare data cand ies pe afara este o fata pe nume Alexandra si are 9 ani. Are numai fite! Cand ma cert cu ea, le minte prietenelor mele ca eu barfesc despre ele si ele se duc cu ea. Intotdeauna ma face sa ma simt rau. Mai si injura la varsta ei. Si nu poti sa o atingi ca incepe sa strige la mama ei. Cand vede niste baieti incepe sa de-a din fund si se increde cu telefonul ei la baieti aceia si se preface ca are iubit si ca vorbeste cu el la telefon. Eu si prietenele mele cand vrem sa mergem la magazin le spune fetelor sa mearga prin fata baietilor si sa se increada. Eu am inceput sa-i spun ca nu e frumos cum se poarta cu mine. Dar ea a inceput sa o strige pe mama ei si a inceput sa minta ca am injurat-o si ca am scuipat-o(n-am facut asta niciodata). Ea nu stie decat sa se increada si sa minta. Ce sa fac sa nu se mai i-a de mine si sa nu mai minta?

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Nu prea stiu, spune-le parintilor tai, poate vor vorbi cu ea ca sa inteleaga ca nu e frumos cum se comporta. daca nu intelege ea sa ii spuna mamei ei. bye:*

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Spune-le parintilor tai sa vorbeasca cu parintii ei, poate asa rezolvi ceva, desi se spune ca gura lumii numai pamantul o inchide.

| biiiabyby a răspuns:

Las-o sa se maturizeze, vorbeste cu mama ta sa vorbeasca cu mama ei.Si daca la 9 ani iti fataie fundu' pe langa baieti, nu vreau sa ma gandesc ce o sa-i treaca prin cap mai incolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea m-ar interesa de mama ei si as bateo! Daca nu intelege cu frumosu mai bine treci la forta asta-i secolul 21...depinde ce fire esti poate nu esti ca mine si nu vei face asta o. o straight face

| bekka a răspuns:

Ahhh vorbesti despre Alexandra...Eu nu te-am lasat niciodata singura am stat numai cu tine cand ea ne chema. Vrei sa ne impacam? Te rog

| doker a răspuns:

Inregistreazo cand injura sau filmeazo si apoi da videoul parintilor ei.