| yanny`s a întrebat:

Am avut parte de o zi oribila. m`am vazut cu fostul prieten, am vorbit, apoi el m`a amenintat ca ma face pe mine cum vrea el in fata altora daca vrea, ca nu stiu ce am plecat si a inceput sa strige la mine. eram la fast-food[ apartine familiei mele]. m`am dus in bucatarie si nu am vorbit cu el, tot ma striga apoi am iesit si am inceput sa tip la el sa plece, ca usa e acolo, ma rog, am inceput eu cu fite si el m`a scuipat si a plecat. am ramas asa socata. pur si simplu. vai saracul i-am ranit orgoliul si trebuia sa se apere nu?
ce idiot! si a trebuit sa treaca 7 luni sa`mi dau seamarolling eyes

faza naspa e ca dintre tot ce s`a intamplat, asta chiar m`a durut!
oricum mi-am invatat lectia... fara vagabonti, fara prosti in viata mea!

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Niciun baiat nu merita sa plangi sau sa suferi dupa el.Niciunul! Fie el chiar Fat-Frumos...
Cand te simti pregatita, ia-o de la capat cu cineva care sa te merite...
Succes si ai grija de tine!kiss

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E un cretin. Stiu ca e greu dar trebuie sa mergi mai departe. Chiar nu pot sa inteleg aceste persoane care nu stiu sa rezolve disputele decat prin agresiune. Ca sa nu mai vorbim ca de multe ori inventeaza motive de cearta. E bine ca ai inteles la timp cine e. Sunt sigur ca ai invatat multe si vei sti sa fii mai atenta pe viitor. O sa vezi ca vei gasi un baiat care sa te merita.

| .::CyBeR::. a răspuns:

O secunda de ce ti-au trebuit 7 luni?
Cred ca totul era vizibil de ceva mai mult timp(presupun)

| matt25 a răspuns:

Si intrebarea este ca "trebuia sa se apere, nu?"? :-) Alegeti mai bine prietenii.