| misuh2710 a întrebat:

Am sa va spun o poveste despre zilele asta din viata mea, si am nevoie de sfaturi.
E o fata, nu e cu mine in clasa dar e in scoala, si zice de vineri ca tot o barfesc si ca stie ea ca am barfit-o. Si astazi, mi-a dat o palma si a inceput sa ma injure de toata famlia asa, fara motiv. laughing Si, niste fete s-au luat de ea de la mine din cls, doar ca dc mi-a dat palma, si una din ele a si injurat-o.
Fata a mintit acasa ca noi am batut-o si am injurat-o si pe ea si pe mama ei. M-a sunat acum 2 ore mama sa-mi zica ca sotu ei este jandarm si ca o sa vina la scoala sa vrbeasca si cu directoarea si diriginta cum noi o barfim pe ea. EU I-AM ZIS ca am poze cand ma injura si pe ask.fm si prin mesaje, si a zis ca nu o int ca noi toti o sa avem media scazuta la purtare.
1. Cine credeti ca va castiga?
2. Ce sfaturi puteti sa-mi dati?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l sa vina, poate e mai normal la cap decat fica-sa si mama ei. Daca te intreaba sa spui cu calm exact ce s-a intamplat si cu asta basta.

| Axz_axn_1978 a răspuns:

Nu mai avea asemenea prietene, fereste-te de ele. Daca ai probleme cu ele spune acasa sau la diriginte, nu le bate tu

| onelove12 a răspuns:

Buna asta laughing))))))))))) mi-ai facut seara mai frumoasa tongue

| SpeeD2001 a răspuns:

Eu zic ca tu! pentru ca o barfesti o barfesti, dar acum nu trebuie sa iti scada tie nota la purtare pentru asta rolling on the floor))) thoamne exista uni oameni atat de prosti si iti zic ca tu ai martori si o sa ii scada ei nota la purtar sa nu se termine cu politialaughing)