| anonim_4396 a întrebat:

De la cati ani ati inceput sa mergeti prin cluburi si pana la cat aveati voie? Eu am voie doar pana la 3straight facesad...

6 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

Si nu e destul?
la un momentdat te saturi.mai pleaca si lumea.
mie mi se pare f ok ora 3

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Pai de la 14ani si ma duceam cu soramea si ma lasau sa stau pana la cat vroiam{bine ca ea e mai mare decat mine}.
Si acum nici nu se pune problema ca nu am voie sau ca am program pe usahee hee

| Florin_3378 a răspuns:

Eu de pe la 14 Ani da faza era ca plecam azi si veneam peste o saptamanalaughingzi mersi ca te lasa si pana la ora 3big grin ca pe alti nu ii lasa nici macar atat

| mihaelutzamy a răspuns:

Pe mine nu ma lasa nicaieri sau daca ma lasa trebuie sa stau putincryingsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de pe la 16 ani si ceva...si prima data cand am mers am venit acasa la 6. Si m`au intrebat:"Asa fain a fost de ai stat atata?:O" Eheee de`ar sti ei ce FAAAIN o fostday dreaming laughinglaughing.

| sensationroby a răspuns:

Eu unu de la vreo 6-7 ani mergeam mama a fost fotomodel si ma lua cu ea da singur asa de al vreo 12-13 ani si stau panala la vreo 6-7 si duia after partywinkingsi ajung pe la vreo 11-12 acasa dupa amiaza