| Bernoullie a întrebat:

Voi de pe la ce varsta ati inceput sa mergeti in cluburi? Va lasau parintii? Pana pe la ce ora stateati?

2 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Club e unul dintre cuvintele mele preferate.Ma duceam in cluburi de pe la 14-15 ani si stiu ca imi placea mult atmosfera.Acum sunt la facultate, am intrat printre primii si nu prea imi mai arde de chestii de genu asta.Acum merg la teatru, cinema, etc. Stateam paana se termina petrecerea in jur de 4, 5 iar daca nu-mi placea plecam mai repede.Parintii tai ar trebuie sa fie niste persoane egoiste sa nu te lase.Nici la ai mei nu le prea convenea ca merg in cluburi, dar pana la urma si-au dat seama ca tineretea trece repede si trebuie sa profiti din plin de ea.Iar apoi chinu cu copiii si mancarea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ceriik):

"Iar apoi chinu cu copiii si mancarea"...
rolling on the floor rolling on the floor
E adevarata zicala ca de studente se te feresti ca drequ', ca vor sa se marite toate...