| AlexUnder a întrebat:

De unde as putea sa fac ceva bani nu chiar multi un maruntis acolo tinand cont ca am 12 ani ceva nu de munca adica sa nu depuna mult efort fizic P. S ma pricep bine la calculator si la socializare. Sa fie un job pentru vacanta

5 răspunsuri:
| claudiuclaus123 a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la Vodafone, cosmote, Orange si sa-i intrebi daca au ceva autocolante de impartit in functiie de autocolantele pe care le imparti vei primi in jur de 50 de lei sau 30 de lei dessult de buni pentru varsta ta nu big grin

| claudiuclaus123 a răspuns:

Scz pliante big grin nu stiam sigur cum se numesc oricum in mare masura cred ca ie bunicica ideea big grin

| SweetLikeaLemon a răspuns:

@claudiu Alea sunt pliante nu autocolante.

| Sicmao a răspuns:

Ii spun pe aia de la Microsoft, stai cativa ani pe fir.Nu gasesti nimic la 12 ani, poate doar sa repari calculatoarele vecinilor.