| AliLina2 a întrebat:

Hei TPU,as vra sa ac ceva in timpul liber si am vazut aplicatii care te platesc pentru instalarea aplicatiilor.a scos cineva bani pe urma acestor aplicatii? Daca stiti,care sunt cele mai bune? Sau stiti alte modalitati ptin care as putea sa fac ceva "maruntis"Online tinand cont ca am doar smartphone, nu si laptop..Multumesc si astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

In Romania nu se pot face bani cu asemenea aplicatii in sensul ca sunt foarte putine oferte. Faci vreo 2-3 centi si dupa aia te trezesti ca nu mai sunt aplicatii si ca sa apara altele trebuie sa astepti in jur de hai sa zicem.5 zile thinking Depinde de aplicatie. Cu aşa ceva se pot face bani in Statele Unite, Canada etc (exemplu Swagbucks)...dar in nici-un caz Romania laughing

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ionel_Hîncu_1993 a răspuns:

Salut mai esti interesat sa castigi ceva bani? din chestii usoare pe internet? as avea nevoie de o persoana e posteaza linkuri sau creeaza articole platesc bine : )