| anonim_4396 a întrebat:

De unde iau continutul cartilor fara a le cumpara sau sa ma duc la biblioteca o sa va spun si ce carte am nevoie cartea fetelor glamor pliz, dau funda

3 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Poti sa te duci pe google si sa scrii numele cartii! Daca este in engleza te duci pe google si scrii acolo:dictionar englez-roman si scrii acolo textul in engleza si o sa-ti traduca!

| Anthaeus a răspuns:

Pfff...nu prea gasesti carti in romana in format electronic. daca vrei in engleza doar poate-ti gasesc. sa-mi spui

| lillika a răspuns:

Ciao! de ce nu incerci de pe Strong++