| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi si eu o librarie cu urmatoarele carti :cartea fetelor cartea glamor cartea fetelor cartea fetelor extraordinare sa fie 25.00 lei am cautat pe google si gaseam numai librari virtuale sadva rog spuneti-mi

3 răspunsuri:
| Daniel7up a răspuns:

Am vazut cartile pe care le cauti la Diverta, dar costau 30, 35. Imi pare rau, dar doar acolo le-am vazut, exceptand pe net. Sper ca am fost de folos.

| Shake a răspuns:

Eu am vazut si in Carrefourhappy

| Loreen a răspuns:

Daca le'ai gasit numai pe net inseamna ca nu se gasesc in librarii happy Sau nu sunt in orasul tau.