| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

De unde pot cumpara adaposturi pentru lilieci la farmerama?

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Acum nu mai poti cumpara deoarece a trecut event-ul de halloween.se va repeta la luna plina.bye bye wave

| aniiledha a răspuns:

Puteai cumpara doar cu recolta de halloween(spirite, funerarii de piatra, roshii vampir etc.) dar deja a trecuth perioada si nu mai poti cumpara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu stiu ca si eu caut?

| DienutzaXMafin a răspuns:

Iti zic eu, am descoperit pe un sitte deci, tb sa trimiti SMS cu textul Big 5473170 ( ai grija la spatiul dintre Big si cod ) la nr de tel 1395 pentru un tarif de 0, 05 euro si iti vor trimite un mesj cu un cod bonus pe care il bagi in meniul de start unde vezi un cod de bare. Apoi vei primi adapostul! SUCCES! P.S : sa nu mai ziceti secretul pentru ca nu multi il stiu si chiar mrege va promit eu!

| AnGoKa a răspuns:

Tot de acolo de unde cumperi adaposrturiile pentru toate animalelebig grin