| twilight_3475 a întrebat:

De unde pot cumpara cartea amurg? am cautat peste tot nu am gasit!

Răspuns Câştigător
| Princessee a răspuns:

La Carrefour si poti incerca in librariile din centru.Sigur gasesti dar e putin cam scumpa:46 de lei

11 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

A fost si in Divertabig grin si in librari desigur...

| borsec a răspuns:

Zilele trecute am vazut cartea la Carrefour, la standul de carti.

| Bianca26bb a răspuns:

Si eu am vazut cartea la Carrefour. Nu cred ca este si in Diverta, insa incearca!

Sau, cel mai usor intra pe site-ul asta : http://www.librarie.net/......ultate.php si comand-o :)

| kinkyk a răspuns:

Hypermaket-uri - Carrefour, am avzut-o si in Auchan.

| claw_4117 a răspuns:

De la diverta big grin

| Mariana_8059 a răspuns:

Diverta, carrefour si chiar la chioscurile de ziare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat-o ieri 7 mai 2009 din supermarket-ul cora lujerului, standul de carti. de altfel gasesti acolo toate cele 3 volume aparute pana in momentul de fata: Amurg, Luna noua si Eclipsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o cumperi de la Diverta...sau la carrefour sau la librariile din centrubig grin... e cam 45 lei sau 50lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca este la libraria daniela din sebes chiar de mult timp eu am citit-o de 4 luni cel putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt...pe net am vazut pretul de la Hummanitas...si de la Rao.era in jur de 36 ron... poti mgasit cartiile si in cora(Bucuresti).Acolo sunt toate ...de la Amurg pana la Zori de Zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat cele 4 volume din seria "amurg"(Amurg, Luna Noua, Eclipsa si Zori De Zi )din Carrefour Militari! Sper ca sugestia mea sa-ti fie de folos!