| SilentHunter a întrebat:

De unde pot cumpara spray de graffiti din brasov (locul si pretul daca se poate) si mai este legal oricum nu conteaza daca stiti unde se gaseste va rog spuneti-mi dau funda !

Răspuns Câştigător
| tpu1pt a răspuns:

Bai frate, uite, nu ma prea pricep in domeniu. Dar din cate stiu eu nu exista "spray graffiti" ci exista pur si simplu spray de vopsea care il gasesti in orice magazin cu piese auto si costa in jur de 7 lei.

| rGhost a răspuns (pentru tpu1pt):

Se vede ca nu te ''prea'' pricepi in domeniu. Exista foarte multe produse comercializate special pentru arta stradala, care cumprinde si graffiti. Cateva exemple ar fi Montana Cans, MTN COLORS, IronlaK, Sabotaz80, Kobra... si lista poate continua.

3 răspunsuri:
| Joey95 a răspuns:

De fapt, sprayul costa de la 11 lei in sus.
Gasesti la Ollie Gang Shop sau la militia.

| Babylonul a răspuns:

Gasest la negru pe la bazar dar trebuie sa ai grija bafta laughing