| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot descarca PHOTO SHOP? imi pueti da un link?

18 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Puteti*

| ellai a răspuns:

Poti incerca pe dcc++. acolo gasesti sigur.

| mikey a răspuns:

Te rog vioricutza damil si mie intra pe pety_epure mersi

| cristina_6456 a răspuns:

Til trimit pe mail daca vrei sau pe mess numasami lasi adresa

| cooldede38 a răspuns (pentru cristina_6456):

Bonitta.deea este id meu, da-mil si mie te rog, ma chinui de 3 luni sa-l descarc si nu pot.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poftim un link :D http://www.softpedia.com/......rial.shtml

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vioricutza poti sa mi-l trimiti si mie pe mess te rog (id anghelsilvana).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu sti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu acest programbig grin va rog frumos [-o< cine il are add andreea. pustoaik da add decat cine are programul atatwinking restulwave.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu tot il caut dacxa il gasesti imi spui si mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta si uh pe google... ce e asa de greuconfusedthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta si uh pe google...confused... ce e asa de greuconfusedthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cauta pe google: desacrca photoshop... dar e cam greu [smug]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mha nu merge.nu e bun niciunustraight face pisamas deageaba scrii pe google.;

| emin3mcosmin a răspuns:

Vioricutza mil trimiti si mie pe mess te rog l_cos_93

| Alexaaa. a răspuns:

Vioricutza poti sa mi-l trimiti si mie pe mess te rog id cryssulyvyou

| 123teo a răspuns:

Vioricutza poti sa mi-l trimiti si mie pe mess te rog (id ateodora@ymail.com)((da scrii tot si cu ymail))