| ali98na a întrebat:

De unde pot sa cumpar un cd cu windonws?(magazin sau ceva si din ce oras...nu ma pricep) vreau sa stiu toate variantele de la cel mai ieftin la cel mai scump si cum sunt ele dupa parerea voastra

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei Windows cu licenta? De la Depozitul de Calculatoare din orasul tau. Daca aveti in oras.Ca nu ai spus de unde esti.

| UchihaSasuke a răspuns:

Buna! pai cel mai la indemana ar fi un seit pentru asa ceva (http://www.domo.ro/IT_&_C/Software/Sisteme_de_operare) dar dupa parerea mea nimeni in ziua de azi nu cred ca isi mai i-a windows original din magazin;) cam toti il pirateaza de pe net sau il iau de la diferite cunostinte. si eu am windows7 dar nu cumparat.
Dupa parerea mea este prea scump un windows. ca sa te lamuresti apasa pe link-ul care ti l-am trimis mai sus. del din paranteza.;) Succes!

| mihai96 a răspuns:

Http://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=155876 gasesti aici mai multe variante :)