| AdrianStoichi a întrebat:

Vreau sa mi cumpăr un mp3 player si m am orientat catre acestaBlu Ultra Slim 8GB MP3 MP4 Player, dar vreau sa stiu parerea voastră dacă se merită sau sa mi iau ceva scump?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Din cate am vazut la cat costa, se merita. Cele scumpe sunt bune daca au si iesire auxiliara ca sa le poti conecta la un sistem audio de calitate. Daca ai asa ceva, cumpara unul mai scump, daca nu, nu se merita, la casti, nu ai faci nicio diferenta intre unul ieftin si unul scump. Cumpara totusi niste casti mai bune care sa reproduca basul cat mai bine.

| mirciu1234 a răspuns:

Frate acum avut si eu un mp3 mp4 s-a stricat intr-un an plus ca nu ma tinea bateria mult dupa mine ceva scump ca unltra slim trebuie formatata bateria când il cumperi i neamparat sa-ti iei unu pe curent.

| AdrianStoichi explică (pentru mirciu1234):

O formatez ca pe telefoanele vechi?

| mirciu1234 a răspuns:

Nu frate sa formatezi inseamna ca primele 10 incarcari sa l-ai bateria la incarcat 24 ore sau mai putin ca sa prinda putere.