| Ella_6365 a întrebat:

Deci am auzit o melodie in autobuz, si acum imi canta intr-una in minte, faza e ca nu stiu daca am inteles bine versurile, k se auzea foarte incet... sper sa fie corecte, daca nu... asta e
parca era cv d genu 'high, high, high, i'll never say goodbye' oricum ceva cam asa laughing rolling on the floor p bune, de abia se auzea, asa ca nu stiu daca asa sunt versurile

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

E melodia lui costi ionita : Costi Ionita & Andreea - Tyalee

13 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Pai e singura melodie de laosti ionita care imi place si in special versul ala cu hight laughing

Janina
| Janina a răspuns:

The Pierces - Secret. REFRENUL DE LA ASTA ITI PLACE? :d EU IL ADOR, E DIN GOSSIP GIRL :d

| tukhey23 a răspuns:

Si eu calatoresc, cam zilnic cu autobozul. si baga muzica, buna aia la radio, dar pana acasa, o uit e ceva normal.Eu zic sa ii suni pe aia, de la radio si sa intrebi, cum naiba ii zice la melodia aia, daca nu... vrei asa? canta tu. in minte tahee hee

| Ella_6365 explică:

Acuma daca ma gandesc, putea sa fie si 'fly, fly, fly' si 'why, why, why' rolling on the floorlaughing oh my god

| Ella_6365 explică:

Tare rau, nu? laughing)rolling on the floor)

| Ella_6365 explică:

@delight
nu e asta, da e FOARTE asemanatoare. din pacate, e o voce d baiat in mel aia care o aut. si n-o gasesc laughing

| Ella_6365 explică:

Vaaaaai deci nu-mi vine sa cred, chiar aia e! o. O wow thanks, n-as fi crezut k o sa-mi plac costi vreodata, p bune ^^' oricum, ma mir cum de cineva si-a dat seama despre ce vorbeam laughing

| Ella_6365 explică:

@secretel
si la mine e la fel, nu's deloc fana costi ^^' si eu tot faza aia cu high o ador, nu vezi k pe aia am tinut-o minte? laughing)

@Bro
care doar o mel, k mie mereu mi se intampla sa nu le stiu laughing) mai intrebare p aci' tongue

| Ella_6365 explică:

Interesanta mel d la gossip girl happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ella m-ai omorit si mai aveam zile de trait rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia e misto, cand faci rost de ea sa imi trimiti un mesaj privat!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj layla-butterfly happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretel si Ella, gata gata sa ma sperii, da daca-i doar o melodie, inca sinteti recuperabile rolling on the floor