| wizopo2 a întrebat:

Deci am luat codul de la placa audio si l-am scris pe net. Am gasit un site de unde am downloadat driverul pentru realtek si mi-o aparut un fisier zip unde sunt mai multe fisiere, dar nu stiu cum sa fac ca sa-mi repar placa audio. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Prin fisierele dezarhivate nu ai si un setup.exe? daca da intra acolo si instaleaza-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezarhiveaza fisierul. apoi trebuie sa ai 100% un setup executabil...il deschizi instalezi si astepti apoi lasi PC-ul sa se resteteze si ai sunet!big grin

| wizopo2 explică (pentru anonim_4396):

Am vreo 5 fisiere executabile, dar niciunul dintre ele nu merge

| anonim_4396 a răspuns (pentru wizopo2):

Ai teamviewer?

| wizopo2 explică (pentru anonim_4396):

Da, dar dc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru wizopo2):

Pai vrei sa iti rezolv problema sau nu?

| delya91 a răspuns:

Mai intai dezarhiveaza driverele