| NiiiaaRawwr a întrebat:

Heiii TPU. Dati-mi si mie cateva idei despre ce as putea sa fac. M-am cam plictisit in casa si pe afara nu am cu cine sa ies. Prietena mea cea mai buna zice ca nu are chef sa iasa iar celelalte prietene ale mele au iesit cu rolele [eu nu suport sa merg pe role, nu e problema ca nu stiu pentru ca am invatat de la 3 ani.ma rog]. La liceu am prietene insa ele sunt din alte orase sau din alta parte a orasului si nu pot sa vina pana aici si nici eu sa merg pana la ele plus ca mama ma goneste de acasa [si nu exagerez x_x]. Ce sugestii aveti in afara sa ies singura pentru ca nu imi place, e plictisor? Dau fundita celei ma bune idei!

4 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

Iesi cu mine! Da-mi un beep!

| NiiiaaRawwr explică:

@fryekid Nu stiu cum de nu m-am gandit la varianta asta laughing)

| LifeIsMyColor a răspuns:

Paii ai putea sa te uiti la un film care iti place, sa asculti muzica, sa desenezi, sa stai pe mess, sa dansezi pe muzica ta preferata, sa canti pe www.karaokeparty.com, sa machezi fete pe www.taaz.com, sa iti umplii timpul cu www.stardoll.com sau www.missbimbo.com. La mine chestiile astea chiar merg =] Bafta :].

| 4evaakaty a răspuns:

`in afara sa iesi singura ai putea sa te duci la cumparaturi, ` sa asculti muzica`, sa te duci cu celelalte fete care sunt cu rolele dar fara role. adica sa` te duci sa te plimbi in timp ce ele se dau pe role `!