| Bianca_6845 a întrebat:

Help TPU! Nu stiu ce sa fac in timpul meu liber. Cea mai buna prietena a mea este plecata la mare, sunt singura la parinti si sunt in pana de idei! As avea mare chef de un Monopoly, dar cu cine?! Colegii mei stau departe, iar afara este asa cald, ca nici nu imi vine sa ies cu bicla sau altceva. De laptop, parca m-am plicitisit, idem TV.
Please prieteni, un comm bun ajuta mult! Si dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Eu cantday dreaming.Ador sa fac coveruri dupa medodiile care imi plac.Asta e hobbyul meu principal. Poti de asemenea sa inventezi niste dansuri misto,sa iti imaginezi ca esti pe scena sau oriunde vrei.smug
Uita-te la seriale,iti recomand Gossip Girllove struck,Pretty little liars,The vampire diaries, Grey's Anatomy, 90210 etc-mergi sa iti cumperi o cutie maare de inghetata si o razi pe toata in timp ce te uiti.smugPoti sa citesti, mergi pana la biblioteca si imprumuti de acolo ce iti place, sunt asa multe carti frumoase.Asculta muzica,intra pe net pe siteurile care iti plac,fa o baie cu arome,te relaxeaza.
Fa ce iti place,gaseste-ti un hobby si asa iti faci viata interesanta.happyNu o sa te plictisesti si o sa profiti de viata. Sper ca te-am ajutat. Daca vrei, putem vorbi pe mess, lasa-mi doar id-ul tau pe privat.(doar daca vrei)happy

1 răspuns:
| firelord66 a răspuns:

Poti sa citesti o carte...sa mergi la biserica