| xCascavaalProblemex a întrebat:

Deci Am romanul Violetta IN LUMEA MEA! Mai apare si un alt roman dar cu alt titlu sau numa asta e?

Funditsssa :* happy

Răspuns Câştigător
| Tedu a răspuns:

Daca nu ma insel doar acesta e poate ca vor aparea dar nu acum.

8 răspunsuri:
| Adelina16 a răspuns:

Neah. Sunt 4... Patru pentru 80 de eps. Fiecare are un nume diferit. Pana acum au aparut 3, mai trebuie sa apara si 4. Eu il am pe al doilea : O singura inima, doua iubiri.

| Soryc a răspuns:

Din cate stiu eu E doar asta dar ar mai fi probabil cand o sa fie mai alt sezon prin 2014 sa fie alt titlu Fundoi?

| Francescuta9 a răspuns:

Vor mai aparea vreo 4.

| AwawawMPN a răspuns:

Din cîte ştiu eu, numai acesta e.

| OfflineOk a răspuns:

O singura inima, doua iubiri; Nu ma voi opri

| violeta10 a răspuns:

Apare pe 31 iulie jurnalul Violettei la chiscurile de ziare big grin big grin

| BafySweetFlirt a răspuns:

Da tocmai a aparut Romanul al doilea! Eu sunt din Iasi am vazut la multe chioscuri de presa.Dar e mai mic ca primul si nu e asa fain.Am vazut si pe spatele revistei violetta reclama cum va aparea si al treilea din 15sep.Si al patrulea din 15 octombrie!