| CastorR a întrebat:

Deci cabd am sunat-o pe prietena mea a raspuns mama ei(ea nu cred ca ma ).
Eu am salutat-o cu "Buna ziua" dar apoi a trebuit neaparat sa ii inchid telefonul. Oare ea s-a suparat?
O sa-i spun maine la scoala despre chestia asta prietenei mele.
Voi v-ati fi suparat daca erati in locul mamei ei?(avand in vedere ca nici nu stia cine sunt)?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Deci..., daca s-a suparat mama ei gasesti imediat o scuza sa intrerupt.batea cineva la usa.am uitat ceva pe aragaz, eram afara si un caine ma latra si m-am speriat si am inchis telefonul ca sa fug. chestii de genul asta sau spune-i adevaratu` motiv.

6 răspunsuri:
| Aysa19 a răspuns:

Pai cam s-a suparat, e de prost gust, trebuia sa-ti ceri scuze politicos si sa o rogi daca doreste sa o dea pe X la telefon! Ar trebui sati ceri scuze pana nu-i tarziu poate o parte din greseala se repara a fost urat sa inchizi! Sa numai faci da?big grin.Acum alatadata stii!

| Lala20 a răspuns:

Pai daca chiar nu stia cine esti, nu ti-a recunoascut vocea si nimic, presupun ca nu s-a suparat.adica poate o fi crezut ca e ceva farsa sau ceva. N-am idee thinking Eu nu m-as fi suparat desi poate m-as fi gandit cine ar fi putut fi. Daca chiar nu te stie.de ce iti faci griji? Ca nu se poate supara pe tine. laughing Funda?

| Lala20 a răspuns:

Pai daca chiar nu stia cine esti, nu ti-a recunoascut vocea si nimic, presupun ca nu s-a suparat.adica poate o fi crezut ca e ceva farsa sau ceva. N-am idee thinking Eu nu m-as fi suparat desi poate m-as fi gandit cine ar fi putut fi. Daca chiar nu te stie.de ce iti faci griji? Ca nu se poate supara pe tine. laughing Funda?

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Pai daca nu stia cine esti de ce iti faci atatea griji. thinking
Nu cred ca s-a suparat pentru un fleacoh go on, in cazul in care ar sti cine esti happy.
Te scoti tu laughing.

| Cella a răspuns:

Nup linisteste-tetongue va fi O.Klove struck

| Ana_2323 a răspuns:

Nu, nu m`as fi suparat.
Poate o si crezut cu a fost o greseala [[PS: daca nu s-a uitat la nrwinking]]