| anonim_4396 a întrebat:

Deci, cine a urmarit filmul "Remember me"? Imi puteti explica de ce a murit Tyler? M`am chinuit sa imi dau seama de ce, si nu potlaughing, a aratat doar ca a intrat in biroul tatalui sau, si dupa aia, pacelaughing.
v-a placut? happy

Răspuns Câştigător
| mihaelabr a răspuns:

Doamne laughing rolling on the floor
Voi chiar nu ati priceput nimic? V-ati uitat la poze sau ce?hee hee
Tyler nu s-a sinucis...de fapt totul era bine si frumos : s-a impacat cu iubita si cu tatal.
Finalul tragic a survenit in urma accidentului din 11 septembrie 2001 ( World Trade Center nu va spune nimic? )-regizorii au dat suficiente detalii : au scris data pe tabla surioarei la tabla si au arata cele doua cladiri chiar inainte sa se prabuseasca.
Si, da, mi-a placutwinking

5 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Asa si asa.
s-a sinucis-si nici eu nu am inteles de ce...

| Coriine a răspuns:

@AnnaAnita,si eu am plans rolling on the floor))

| strawberry03 a răspuns:

Eu am vazut filmulsad mi se pare foarte trist. Da s`a sinucis din pacate. A intrat in birou, ma rog nu stiu exact cum s`a sinucis, dar cred ca s`a aruncat de pe bloc, si asta din motive de familie. Tatal lui era un idiot si isi ura fiul destul de mult, iar fratele lui Michael s`a sinucis si el si chestia asta l-a marcat pe viata. Logic ca s`a sinucis, era fratele lui. mi-a placut totusi filmul. Ma bucur ca l`ai vazut si tu:* dar eu am plans la sfarsit

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Mi-a placut extraordinar de mult. si da, nu s-a sinucis. a murit in atentate.

| geolovesedward a răspuns:

Cauta pe google "atentatele de la 11 septembrie 2001" si vei afla cauza laughingei au pus povestea in film...
asa
si nu mi-a placut...

L-aAAAAMMMMMMMMMM ADORATTTTTT!