| ChrisHarrison a întrebat:

Cei care ati urmarit Remember me. puteti sa-mi explicati si mie ce se intampla cu Tyler Hawkins? [se uita pe geam de la biroul tatalui sau. si apoi a murit? cum? de ce? ] straight face
serios nu inteleg. [asa se termina filmul? atat de urat? ]

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Pai daca nu ai observat, pe tabla la sora lui la scoala scrie 11 sept 2011, ziua in care s-au prabusit Turnurile Gemene din New York.
Tyler se afla in unul dintre ele chiar atunci cand a intrat probabil unul dintre avione si bineinteles ca moare.

2 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Pe data de 11 septembrie a fost o tragedie mare in New York.
http://www.youtube.com/watch?v=wPBRHA6SYQ4
In film se intimpla ca atunci si Tyler moare in urma acelei tragedii.