| anonim_4396 a întrebat:

dupa prima intalnire am vb cu ea la tel si iar am povestit multe lucruri, si am intrebat-o daca e sa ne ntalnim si maine ea mi-a zis ca s-ar putea sa iesim eu i-am zis ca o sa mai vorbim maine ea este la liceu, precizez ca incepe sa-mi povesteasca despre ea si depre familia ei deci eu spun ca ar fi interesata de mine, Am de gand sa o iau usor usor, intrebarea mea ar fi daca nu ne intalnim maine sau daca nu poate eventual ar trebuie sa insist sa vina sau sa stau linistit si sa o intreb pentru urmatoarea zi cand ne intalnim nu vreau nici sa para ca ma rog de ea, CE CREDETI? SI inca o intrebare la prima intalnire am sarutat-o pe obraz acum zic ca ar fi cazul sa o sarut pe gura sar cum sa fac sa o sarut asa direct cand o sa ma intalnesc a doua oara sau la inceput tot pe obraz si cand ma despart de ea sa-i spun 2-3 lucruri frumoase si ca mi-ar placea sa continuam sa ne cunoastem si usor usor sa o sarut? multumesc frumos, funda

3 răspunsuri:
| Blondda a răspuns:

Pai tu invit-o si daca ziice ca nu poate mai vorbiti si vedeti cand iesiti. si la a 2-a intrebare parerea mea este cand va intalniti o saruti pe obraz si apoi vorbiti ii spui ca iti place mult de ea si ii spui ce simti pentru ea si apoi daca vezi ca nu te respinge o poti saruta.happy
succes!>big grin

| mirela9922 a răspuns:

Hmmmm... complicat, cred ca ar trebui sa o iei mai usor, ca apoi sa nu pari ciudat, ma vorbeste cu ea si va intelegeti cand si cum iesiti, si la a doua intrebare cred ca e mai bine sa incepi ma usor si sa termini mai "tare" ca sa iti zic asa, e mai buna a doua varianta, dupa parerea mea!

| blackandyellow a răspuns:

Buna,
Scoateo la un suc sau la cinema sau parc,dar cand va intalniti sarut-o pe obraz.[ca daca o so saruti pe buze cand o sa va intalniti,o so speri],
daca o duci la un suc; conduo acasa si cand sunteti aproape spune-i ''am uitat sa fac ceva'' si o saruti.
daca o duci la cinema, tot asa cand va intalniti sarut-o pe obraz, siin mijloc la film spui''(cum o chema) si o saruti''
daca o duci prin parca, mergi de mana cu ea(cand o sa te asezi pe banca)atunci poti so saruti

(daca te duci la un suc sau cinema, PLATESTE TU PENTRU EA!:*)
sa pari politicos[asa fac baieti la fetetongue]
sper ca ti-am fost de folos si multa bafta!
sper sa te placa si sa fiti impreuna:*:*
Baafta:*
fundita te rog?:X