| InGERfaraNOr a întrebat:

Deci eu organizez petrecerea de halloween si vreau nişte idei tari.nu de copii de 10 ani. ceva mai horror. funda

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Fumati pana va panicatiwinking

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Uitati-va la un film extrem de horror la ora 00:00!(12 noaptea) cu luminele stinse doar televizorul sa fie aprins!

| 123abcd a răspuns:

Downloadeaza-ti de pe net niste sunete de groaza si piese de groaza(rasete, strigaturi etc).
Nu fa locul prea luminat, intunecat si pune becuri colorate daca ai.

| alabalaportocalala a răspuns:

Te taxez cu 100 de lei pe ora mancare si transport gratuit doar sa-mu spui cand!winkinglaughing)

| DarkVoid a răspuns:

Du-te impreuna cu niste prieteni la 12 noaptea...nu conteaza ora, sa fie intuneric, intr-un cimitir.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru DarkVoid):

Dar ei nu sunt emo laughing