| Edwwward a întrebat:

Deci FUNDA. Ce se intampla daca vreau sa iau vip pe un site, si ca sa pot sa iau trebuie sa platesc prin mobil la vodafone sau orange, iar eu am cosmote? (inca ceva, eu am avut vodafone, dar cand am facut abonament la cosmote nu mi-a schimbat numarul si am numar 072 happy FUNDA

1 răspuns:
| alex_5091 a răspuns:

Bai pustiu, daca te gandesti sa iei vip pe www.gamedesire.com, gandeste-te de 2 ori :)) aia te trag in piept...aiurea,na,vezi tu, daca nu scoti nimic cu vip-ul(bani reali) nu ai de ce sa bagi bani reali...
gandeste-te de 2 ori amice