| Elly007 a întrebat:

Eu am numar pe Orange dar nu pe abonament. Daca vreau sa'mi fac abonament pe vodafone sau cosmote trebuie sa'mi schimb numarul?big grin

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Eu zic ca da deoarece fiecare retea are cifre diferite la inceputul numarului de telefon. Poti ruga dealer-ul unde iti faci abonament sa caute daca e disponibil vreun numar asemanator cu al tau, dar primele cifre oricum vor fi diferite. Daca ai Orange pe cartele si faci abonament tot la Orange iti poti pastra numarul, la celelalte retele nu ai cum.