| D33utzu a întrebat:

Vreau si eu messenger pe mobil! Cum il pot instala?
Sunt in reteau Vodafone, pe abonament. Dar daca il instalez trebuie sa platesc ceva in plus in afara de abonament? Dau fundita :*

4 răspunsuri:
| D33utzu explică:

Da.dar trebuie sa mai platesti ceva in plus la abonament daca folosesti mess pe mobil?

| Madakid a răspuns:

Shmessenger.trebuie doar descarcat happy
dar trebuie sa iti faci cOnt acolo.
e f.bun. si eu il fOlosesc. poti sa iti pui idle, busy, etc.

| Madakid a răspuns:

Da ar trebui sa platesti ceva in plus pentru internet daca nu ai si o optiune cu internet. Eu nu sunt pe abonament dar imi activez in fiecare luna o optiune cu 5 uero in care este inclus si internetul si intru pe shmessenger pe mess happy

| Emmyy2405 a răspuns:

Nu platesti in plus, si il poti instala de pe eBuddy.