| AaNnCcUuTtZzAa a întrebat:

Deci...imi cam place de un baiatlaughingsi... nu stiu cum sa fac sa ma bag in seama pe mess.
Dati-mi si mie niste idei cum sa procedez...

dau funditahee hee

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Sa il intrebi ce face pur si simplu si sa fii cat mai prietenoasa ii zici ce iti trece prin minte acolo... poti sa-l intrebi daca joaca pool(sau alt joc pe mess), daca are sa iti imprumute ceva(o carte, un Cd) e buna ideea ca ai si un avantaj sa va intalniti ca sa iti dea lucrul respectiv si incepeti sa vorbiti, hai curajsmug

9 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Calea spre inima unui băiat trece prin pasiunile pe care le are.Află ce-i place, ce gen de muzică ascultă, ce filme îi plac, ce cărţi citeşte, ce gen de jocuri obişnuieşte să joace, care sunt sporturile lui preferate...documentează-te, citeşte, vezi ce-ţi place şi ţie din toate acestea, ce ţi se potriveşte şi atunci va fi mult mai uşor să deschizi o conversaţie şi să-i păstrezi interesul treaz.Am mai dat acest sfat şi a avut succes, el a fost surprins şi încântat să afle că aveau pasiuni comune, însă trebuie să fie ceva real, n-are sens să te prefaci, de exemplu, că-ţi place să asculţi black metal dacă nu suporţi acest gen, până la urmă o să-şi dea seama...

| evoke a răspuns:

Pai... ii scrii un mass, dupa il trimitzi si apoi ii ceri scuze si ii zici ca nu lui i-ai vrut sa scriibig grin

Dupa... poate incepe o discutziehee hee *cf? eu bine pe acasa uh? binelaughing*

Te bagi si u dupa in seama cu elbig grin

| hugo a răspuns:

Apesi dublu click pe id-ul luibig griniar ca sa trimiti ceea ce ai scris apesi enterbig grin

| Criiss16 a răspuns:

Bună. Păi trimiţi un mass la toată lista, sau mai bine ţie şi lui, că dacă îi trimiţi poza doar lui, când îi apare mesajul apare poza ta, deci e clar că nu e mass, şi pui: Cine are multi messul? cine ştie, poate îţi răspunde. sau. : de unde pot să scot melodia ˝... ˝ hh. Vezi, poate merge hehe. Xao! happy

| betty17 a răspuns:

Buna x! ai melodia y? mi-o dai si mie te rog(sa fie o melodie care stii sigur ca o are, probabil ii cunosti cat de cat gusturile; daca nu uitate pe hi5 ul lui si poate gasesti ceva acolo)daca e de treaba baiatul cred ca ti-o va da apoi il intrebi ce mai face si uite-asa te bagi in vorba cu elbig grinsau daca e o ora tarzie ii spui,, dar nu dormi la ora asta?, la ora asta baietii cuminti dormhee hee"ceva care sa sune dragutbig grinsau ii zici ceva in legatura cu statusul lui sau poza din avatar

succes

| Яùxsi a răspuns:

Faci asa : " heii. buna! cF?batting eyelashes " si pe urma o dai si u in vorba cu el. il intrebi ce muzica asculta, sau ceva in legatura cu statusul. sau nu stiu thinking orice. Chestii din`astea plictisitoare. Dupa Care il mai inviti la un pool. si tot asahee hee TaKe Care! :*

| franck2222 a răspuns:

Trebuie doar sa spui (ce faci?)
apoi incepe discutia.

| crystyanr a răspuns:

Ce vrajeala ai pe tine.Sa nu ne vinzi noua chesti din astea ca nu tine. Auzi la ea..." nu stiu cum sa fac „...Am impresia ca ori esti proasta rau de tot ori iti bati joc de noi.

| deniroooooo a răspuns:

Hey...pai il bagi in seama pur sh simplu... daca iti place de el te sfatuiesc sa i spuitongue.Crede-ma si eu am patit-o a fel dar i-am spus tot ce simt:Xsh acum sunt happyhappy