| dorin1995 a întrebat:

Deci in primul rand vreau sa fac un blestem asupra cuiva ori sa moara orisa ramana paralizat sau sa isi rupa piciorul mana intelegeti voi am nevoie cat mai urgent

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Blestemand pe cineva de fapt te blestemi pe tine. Daca nu stiai asta afli acum.

| unknownn a răspuns:

Tot la tine o sa se intoarca blestemele, deci ai grija.

Răspuns utilizator avertizat
| xeon a răspuns:

NIciodata sa nu vrei altuia pentru ca se poate intoarce asupra ta

| WhatMeanLove a răspuns:

Asta nu e locul potrivit pentru asa ceva.

| bradysandro a răspuns:

Poti blestema pe cine vrei ca pe tine va pica blestemul ci nu pe ala

| Xtadelo a răspuns:

Blestemul este un pacat de moarte...
In Sfanta Scriptura apare „blestemat sa fie cel ce te va blestema"

| LolaLollita a răspuns:

Deci in primul rand pune-te la somn ca-ti trece. Ce-i cu tine?

| NoOne18 a răspuns:

Vreau sa iti spun ca, nu este bine ce a ce vrei sa faci altfel D-zeu te va pedepsi, lasa ca D-zeu va avea grija de cel care dea suparat.

| Madrill a răspuns:

De ce nu o faci chiar tu...cauta despre Necronomicon. Sigur gasesti pe google un pdf ceva.

| Ovidiu34149 a răspuns:

Da ce ti-a facut?