| anonim_4396 a întrebat:

Deci intr-o zi cand am vrut sa intru pe facebook, mi-a cerut pentru securitate sa introduc un numar sa imi trimita sms cu un cod pe care il bag acolo ca sa pot accesa contul, am introdus din greseala un numar gresit si acum imi cere codul, nu ma mai lasa sa setez alt numar imi cere codul.Cum imi pot recupera contul?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

@iTweety nu pot, am foarte multe informatii acolo si nu vreau sa le pierd
@Ciupii26: NU AM ACCES DELOC LA CONT, imi apare doar in dreapta sus IESIRE

| Ciupii26 a răspuns:

Pai, pentru a primi din nou codul trebuie introdus din nou numarul de telefon ( corect! ) pentru asta trebuie sa te duci la contul meu ( dreapta sus ) -->setarile contului-->mobil ( din lista de sus ) acolo stergi numarul si il introduci pe cel corect.
sper ca te-am ajutat, bafta!winking

| αғғιхoιd a răspuns:

Iti faci altul. happy

| leonard_3387 a răspuns:

Am aceeasi problema sadnu stiu ce sa fac, ai reusit sa rezolvi ceva?