| Ale_4001 a întrebat:

Deci...ma intelegeam super bine cu o fata pe mess...pana cand am vazut ca nu-mi mai raspunde, si a iesit. am intrat pe un site si am vazut ca inca e online. am sterso din lista. am adaugato din nou dar nu vrea sa-mi dea accept; nici mie nici colegei mele, pe care am rugato sa o adauge. dupa vreo 12 ore era inca online si nu dadea nici un semn de viata. ce sa fac ca sa o contactez?[e din alt oras]. intre timp am incercat ceva trucuri ca sa vad daca mi-a dat ignore si am constatat ca nu mi-a dat.

Răspuns Câştigător
| KidDu` a răspuns:

Simplu : poti incerca sa iti faci un alt id`u sau sa rogi un prieten/prietena care nu o are in lista sa o bage si sa o roge sa te contacteze big grin. Sper sa`mi dai o fundita :*

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pur si simplu nu o interesezi suficient de mult. Altfel te-ar fi salutat macar. Solutii ar fi dar nu vad vreun folos. Nu esti o prezenta placuta in viata ei, nu o mai cauta.

| Gândac a răspuns:

Cel mai probabil ti-a dat offline. Nu au mereu dreptate site-urile astea de verificat id`uri. si mie imi arata ca sunt onnline si nu erambatting eyelashes. Cat despre cum poti sa iei legatura cu eaa. Ii poti trimite un mail big grinbig grin. Succes big grin!

| Cristianne a răspuns:

Pai ai fost prost ca ai sterso! daca s-a suparat pe tine nu iti va mai da accept prea curand. daca ai nr ei de tel incearca sa o contactezi si sa o intrebi dc s-a suparat pe tine

| Atelocin a răspuns:

rolling on the floor))Tu crezi in siteurile astea?
Cel putin eu am scris id meu acolo si eram online si acolo imi zice ca sunt offstraight face
oh go on numai credeti tot ce vedeti pe netwinking