| 教皇 a întrebat:

Cum e posibil ca in lista mea de mess sa-mi apara un coleg, care mi-a dat ignor, fara sa ma adauge din nou? Am verificat si am vazut ca la el figurez la ignor in timp ce la mine apare online

3 răspunsuri:
| cryna a răspuns:

Probabil te-a dat doar pe ofline

| Pinkky10 a răspuns:

Pai nu ti-a dat ignor te-a bagat doar in adreea book, adica el nu te mai vede pe tine cand esti on doar u il vezi happy

| Pinkky10 a răspuns:

Addrees book...scztongue Sigur e asa...si eu am avut aceiasi problema si nu intelegeam ce se intampla da mi-a explicat dupa aia un prietenhappy