| elina1998 a întrebat:

Salut, am o intrebare: A intrat cineva pe messenger adica am avut o cerere de prietenie si i-am dat accept iar acum ma enerveaza am sterso din lista si degeaba tot intra pe mine. Cum fac sa nu-i mai apar in lista? Dau funda.

2 răspunsuri:
| TZi a răspuns:

Buna,
Daca ai messengerul in limba engleza uite ce trebuie sa faci.
Te duci sus in stanga la meniu unde scrie Messenger, apesi acolo si din lista aparuta click pe Preferences. Se va deschide o fereastra iar de aici te duci la Ignore List si apesi butonul Add. Adaugi ID persoanei respective si apesi Ignore. Gata, asta e tot. Inchizi fereastra deschisa si de acum persoana respectiva nu mai poate sa iti scrie.
Bafta.

| Drunkk a răspuns:

So! Te dai jos de tot in lista de mess si apare acolo ' address book ' dai sa iti apara contactele de la address book, si il cauti pe ala care te enerveaza, apesi pe el de 2 ori, ca sa se deschida fereastra unde poti sa vorbesti, si sus in colt in dreapta e igonor si add, si dai pe ignor.