| κλάους a întrebat:

Deci...pentru inceput n'seara TPU. Am si eu o intrebarehappy. De mult mi-am dorit sa scriu o poveste, o poveste mareeeehappy Chiar daca la scoala nu scriam cand profa ne dadea, acum chiar vreauhappy M-am pus sa scriu, cu greseli (sper eu sa nu fie multe, dar na)si etc. Dar am o intrebare. Am ajuns la Copitulul 3 a cate 20-30 pagini fiecare, deci: Nu e cam deplasat sa scriu intamplarile din 2 zile, in 60 de paginiilaughing? Si daca aveti alte sfaturi...sunt bine primitehappy MS

Răspuns Câştigător
| Babydoll_4700 a răspuns:

Si Stendhal si Balzac au descris intamplari de cateva minute in zeci de pagini. Si daca esti multumit de ce a iesit pana acum, nu renunta si nu schimba tehnica de scris. Spor!