| george4fun27 a întrebat:

Deci sa spunem ca am un hack anume cd-hack si sa am toti playerii ca si cand am wall.Se poate modifica poza? sa nu mai arate nimic pentru ca sunt admin pe un sv si fac poze iar playerii imi zic ca "ba ala modifica pozele" *** nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| AndreiIulian a răspuns:

Nu, nu se poate modifica o poza.
Odata ce i'ai facut,, printscreen", este aproape imposibil sa o modifici ( ca texturile sa corespunda percrect, unghiurile si etc.). poate decat dac ae vreun Chuck Norris sau ceva.
Atentie! Sa nu cumva sa isi faca o poza singur cand joaca cu botii, cam in acelasi loc, si sa te pacaleasca. Majoritatea programelor de facut poze ca admin scriu 3 linii in chatul trisorului!