| AlinaNicoleta a întrebat:

Buna :). Este o fata f. draguta pe facebook, care isi modifica pozele, astfel incat sa arate cam asa :http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/......787_n.jpg, si moor dupa pozele ei. Vreau si eu sa stiu ce program foloseste ...Nu vreau sa o intreb (sunt mai timida).Dau fundita, la acea persoana care imi poate spune ce program foloseste.

5 răspunsuri:
| StepHanieEe a răspuns:

Eu as zice ca este o parte de photoscape thinking

| Elsiane a răspuns:

Depinde. Există o mulțime de programe cu care poți să-ți modifici pozele. Poate folosește photoshop (își pun alți ochi, buze etc). Baftă!

| IgoToHellForThis a răspuns:

Bai poza aia nu e cine stie ce.rolling on the floor Poate fii editata cu orice program.Dar daca vrei ceva performant raspunsul tau este PHOTOSHOP. Poti face cam orice cu el in materie de poze c:.Si cea mai buna parte e ca poti invata din tutoriale de pe youtube. ^-^ bafta!

| GuessWho95 a răspuns:

Photoshop big grin

| Lucian_Chindris_1997 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic