| NemNUZ a întrebat:

Deci vreau sa merg la meciul CFR Cluj - Manchester United, dar cum pot sa o conving pe mama sa ma lase stiind ca pe atunci o sa fie scoala si meciul+ drumul spre casa o sa ajung la 12 seara?

Răspuns Câştigător
| Kickstart a răspuns:

Incepe de astazi sa te comporti frumos, sa asculti de ea, sa faci tot ce zice si sa ii promiti ca te pui pe invatat...cauta si tu ceva vrajelilaughing la mine mergehappy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca ajungi la 12 ce are? nu joaca man united in fiecare seara. Nu mori daca te culci odata la 12.

| SteLLyOsS a răspuns:

Promitei ca o sa inveti in schimb si o sa o ajuti cat poti tu de mult + ca o sa fii mai cuminte si mai grijuliu. Acum imi dai funda?