| Bianca_5451 a întrebat:

Descrieti-va cea mai buna\cel mai bun prieten\prietenabig grin

Răspuns Câştigător
| Ionut_2962 a răspuns:

Pai cel mai bun prieten al meu este un tip foarte de treaba cu care te poti distra in momentele grele nu ma lasa si se baga tot timpul pentru mine este alaturi de mine si la bine si la greu cand e de bine impartim laudele iar cand e de rau suportam conseintele dar cu toate astea ramanem prieteni deci eu asa vad un prieten adevarat happy iar pe cea mai buna prietena nu o mai descriu ca as intra in vulgaritati rolling on the floor
winking:X

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Caracterizare morala a celei mai bune prietene:
-buna la suflet
-fitoasa
-prietenoasa
-darnica
-incapatanata

Caracterizare fizica a celei mai bune pr:
-frumoasa
-eleganta
-bruneta cu ochi caprui
-inalta
-cu par lung

pa

| herbalist a răspuns:

Prietenul meu cel mai bun imi da bani imprumut de cate ori am nevoie, sare pentru mine in orice conflict, conduce in locul meu noaptea ca sa pot sa beau, imi da masina de cate ori am nevoie si ma lasa sa fac misto de sora lui mereu. ps:si eu fac la fel cu el si ne intelegem de minuuuunewinking

| daiannna_9951 a răspuns:

Nu stiu daca vrei sa iti fac descriere literara cu figuri de stil sau cum o vad eu! Poi cea mai buna prietena : Inalta silueta ochi minunati care iti dau mereu fiori, parul asemanator unei printese mainile catifelate o persoana splendida si deosebita!

| aLEX34 a răspuns:

Prietenul meu e cel mai tare are parul negru ca imprimanta mea, are aerul ala de nebun intelegeti voi ochii tot ca imprimanta mea si are un cercel in ureche.