| anonim_4396 a întrebat:

Descrieti-va cel mai bun prieten. happy Specificati fata/baiat.

36 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Prietena mea, nu este de încredere.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Baiat:este foarte bun fotbalist,ii place wrestlingul ca si mine, este slabut, blond, are parul tuns scurt, are conditie fizica si se joaca acelasi joc ca si mine(gladiatus)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Cel mai bun prieten al meu ar trebui să fie bun, înţelegător, respectuos, de încredere.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omul care a fost alaturi de mine si m-a ajutat de cite ori am avut nevoie, fara ca eu sa-i cer acest lucru. Este baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am așa ceva.

Dar cred că ar fi băiat, nu de alta, dar ar putea cerceta mai bine ce mă macină și am face schimb de experiență de personalitate. Mi s-ar potrivi mai bine.

Am putea vorbi absolut orice, nu ne-am supăra din fleacuri, ba chiar le-am folosi să râdem de ele, am râde împreună, dar mai ales m-ar respecta. M-ar trata pe picior de egalitate.

Am fi ca frații, ce mă macină pe mine, îl macină și pe el, am vorbi zilnic, ne-am bucura împreună, am gândi la fel, nu ne-ar plictisi și mai ales, nu ar exista politețe exagerată.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing parca as fi eu. Sper sa iti gasesti prietenul potrivit tie, e l-am gasit deja. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din cate am cercetat, se pare ca mai mereu e asa. Ma bucur ca ti-ai gasit pe cine trebuie; eu inca incerc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu neaparat. Vorba lui Caragiale: un om trebuie sa incerce doar ceea ce poate. Acum depinde si de interpretare. Interpretarea asta e o problema critica a omenirii, ce a nascut razboaie, religii, ierarhii in diferite domenii si diverse lucruri de la simple la complexe.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Inteligent răspuns... de la partea cu critica.
Probabil n-am interpretat eu bine. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Normal ca nu! Tu esti Jelli, unica de felul tau!hee hee Tu esti propria ta generatie, un fel de start al unor adolescente emo-depresive, fara chef de nimic altceva in afara de a gasi o pereche sau un prieten fidel ca un caine :p si in cel mai bun caz virtual.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt unică și puțin dereglată hormonal și poate mintal. M-am obișnuit, dar și săturat de asta.
Uneori, crede-mă, mi-e și teamă să răspund la întrebări mai delicate, cineva influențabil putând lua de bun sfatul meu nebunesc. M-am săturat să fiu așa nebună.
Prefer să nu comentez nimic legat de prieteni, dar Teo a ieșit din ecuație.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

You are your worst enemy! sad

P.S. Da, toti avem momente din astea, pana si «virtual» ne e teama sa mai dam niste raspunsuri, de regula in contradictoriu cu cineva...dar tot din «real» pleaca totul...
P.P.S Cat despre lady care a pus intrebarea, oh, scuza-ma pentru off-topic! Hai ca fac curat mai tarziu. Dar oricum m-am sters si la presul de la intrare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Într-adevăr. Save me from myself...
Îmi amintește de o melodie: http://www.youtube.com/watch?v=BwdtfuKkN3E
Mi-a zis cineva recent că se vede foarte multă frustrare în răspunsurile mele.
Tot din real pleacă.

Tu cum o mai duci, măi iubitorule de curățenie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai bună prietenă a mea e mama.Ea ştiu că nu mă trădează, îmi e mereu alături şi vrea mereu ce e mai bine pentru mine.În rest, ceilalţi BFF ai mei din trecut, nu meritau sub nici o culoare să îi numesc ''cei mai buni prieteni''.

| inconscient a răspuns:

Fata! Fete amandoua, si eu si ea!
E slabuta, nu prea inalta, cu parul saten, o suvita rosie, s-a cam dus culoarea...laughing
E sincera, amuzanta, e jumatatea mea!
Suntem telepatice, adica gandim la fel, actionam la fel...si...
"We're crazy and we nkow it!" laughingbatting eyelashes

| inconscient a răspuns:

Si inca ceva: eu sunt mama ei, iar ea e fata mea(chiar daca-s cu un an mai mica. Mereu cand ne salutam zicem "ce faci, mami?" si "bine, mami!"

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Tampit, amuzant, inteligent, idiot, pretentios, retardat. Cum ar spune francezul:"Just like me".

| Elena00100 a răspuns:

Cea mai buna prietena este mami big grin.

| anyone2013 a răspuns:

E o fata.Ii poti spune orice secret pe care il va pastra in orice caz. Ebuna,intelegatoare,unika,poate sa-i vie in cap cea mai trasnita idee,are ochii ca la o mama,dulci,blinzi, ca o mare in timpul apusului de soare. Poate sa vorbeasca cu tine la orice tema.te critica, te enerveaza, te supara, dar mereu va fi pentru mine cea mai buna de pe lume!

| Kiddu4Strange a răspuns:

Nici nu mai știu care e cel mai bun prieten...toți trădează.

| anonim_4396 explică (pentru Kiddu4Strange):

Nu toti. happy Mie nu imi place sa tradez sau sa fiu tradata. Mai cauta pesti mai sunt in marewinking

| Kiddu4Strange a răspuns (pentru anonim_4396):

Toți pe care îi știu.dar mai bună e o prietenă normală decât una care se îndrăgostește de fiecare băiat de care te îndrăgostești tu.

| anonim_4396 explică (pentru Kiddu4Strange):

Tocmai asta e ideea. Mai cauta nu fi debusolata happy. Cati ani ai?

| Kiddu4Strange a răspuns (pentru anonim_4396):

14. happy tu?

| anonim_4396 explică (pentru Kiddu4Strange):

Si eu aproape... fac pe la sfarsitul lui iunie. Te-am intrebat pentru ca voiam sa iti propun ceva. Sunt fata, tin sa mentionez pentru ca nu se deduce din numele contului. Revenind, vreau sa iti propun, pana iti gasesti tu prietena/prietenul tau de suflet ca eu pot fi prietena ta mereu la datorie. happy Dar depinde si de tine, daca vrei.

| Kiddu4Strange a răspuns (pentru anonim_4396):

Ododod ^_^ normal că accept, chiar și după ce găsesc o prietenă de încredere happy Știu că mulți vor lua id-ul, dar fie. skrillex_alle.

| anonim_4396 explică (pentru Kiddu4Strange):

happy Ma bucur! Si mai mult ma incanta ideea. Cel mai probabil te voi adauga maine. happy Oricum o seara buna! :tongue

| Kiddu4Strange a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. Seara bună >big grin

| anonim_4396 explică (pentru Kiddu4Strange):

Ai FB? happy

| anonim_4396 explică (pentru Kiddu4Strange):

Antonia Mad. PS; De unde esti?

| Kiddu4Strange a răspuns (pentru anonim_4396):

Suceava big grin tu?

| Bogmina a răspuns:

Fata! happy
Prietena ta este ca un cufaras in care iti incui toate secretele acolo! Ea este cea care are incredere in tine! Ea te sfatuieste ce sa faci si ce nu! Prietena iti este sora pe care orice fata ar trebui sa o aiba!

| dydysexy24 a răspuns:

Cea mai buna prietena a mea este mama niciodata nu o sa imi divulge secretele... ti-o recomand si tialaughing

| anonim_4396 explică (pentru dydysexy24):

Sunt sigura ca aca ti-ai gasi un prieten alt prieten in afara familiei laughing nu ar divulga secretele tale happy