| ĄŇÐİ a întrebat:

Aveti prieten imaginar? Si daca da, atunci descrieti-l :*

Răspuns Câştigător
| βǿβǿ a răspuns:

Ahhlove struck♥♥

iubirea mea imaginaralaughing

ii un tip inalt:".
frumoss =p~
par scurt
satenlove struck
ochi albastrii [ca ai meilove struck ]

si ma inteleg super cu el ♥

tu ai prieten imaginar?smug

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Scuze,am raspuns deja la cealalta intrebare despre prietenul meu imaginar.

| Kazimir a răspuns:

Da vad ca stii sa copiezi lumea la greu. Exemplu: http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/cum-arata-prietenul-tau-imaginar/ pusa acu vreo 2 ore...
ps. esti jalnic

| Kazimir a răspuns:

Hai sa va arat o fetita invatata sa suga (de la mama desigur): http://i.imgur.com/uCLmy.png

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Mic,gras,chel,cu par in palma...

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Da,il cheama domnul mustacilalaughing

| Enigmă a răspuns:

Vai de curu ala mic si plagiator al tau` cand oi' pune mana pe toti astia cu xeroxu' in sange. frustrated

| Bylok a răspuns:

Buna!
Sunt prea mare pentru prieteni imaginari, si nici nu am avut.

| ElySiKazy a răspuns:

Ce ai copilu?
de ce imi copiezi intrebarea?straight face

| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu cand ma joc imi place sa vorbesc singurarolling on the floordeci prietenii mei imaginari caci am mai mlti sunt peretii.stii vb aia:vorbesti cu peretii?
sau
vorbesti cu peretii!rolling on the floor
si ii si descriu:movi deschisi la culoare,prietenosi,deoarece sunt multe abtipilduri pe ei,cuminti,deoarece nu fac galagie cand ma culc sau ii las singuri in casalaughing si ascultatori,dar nu in sensul cuminti,ci in sensul de ascultatori, pentru ca asculta atenti si sunt de acord cu tot ce zic euhee heelaughingcateodata pot sa zic ca sunt putin plictisitori, deoarece cand le zic sa zica un banc se prefac ca sunt in renovarerolling on the floor
aceasta este descrierea prietenilor mei imaginarilaughing
funda?

| Liniuta a răspuns:

Da.
Jimmy,e verde si are abilitati supranaturale.:]] Poate sa detecteze bilute colorate

| äπđÿ a răspuns:

Mah nu am avut laughing mi'au placut cei reali laughing)
daca tu ai descriel rolling on the floor))) chiar m'ai facut curios laughing))

| klausvd a răspuns:

E lung,are doua mingi la capat,poarta o haina de lana creata, are capul roz cu o cicatrice (gaura) in mijloc, si uneori joaca pac pac cu smantana?
Numebig grinickson
Prenume:dalalabacumanuta